Hakkımızda

Çınar Nakliyat ev, ofis taşıma ve depolama hizmeti sunmaktadır. Yılların vermiş olduğu birikim ile sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde tavsiye ve referans sistemine çok önem veren bir firma olarak, yaptığımız işin boyutu ne olursa olsun; müşterilerimizin bizden memnun olarak ayrılması çok önemlidir.

Bütün kurumsallığını yıllardır tamamlamış olan firmamız profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Özellikle ev taşımanın aslında çok ince detaylı bir iş olduğunu ve sadece eşya taşıma olmadığını çok iyi biliyoruz. Ev taşıma hizmeti sunarken insanların özel alanlarını bize açtığını ve onların iyi bir şekilde korunup taşınabilmesi için bize güvendiklerini biliyoruz. Bu nedenle işimizi en iyi şekilde ve müşterilerimize saygı duyarak yapmak zorundayız.

Çalışanlarımızın tamamı sigortalı ve sabit kadroludur. Bir kişinin bizimle çalışabilmesi için öncelikli olarak toplum kurallarını bilmesi ve saygı duyması bununla birlikte işini sevmesi gerekmektedir. Aynı zamanda evden eve nakliyat tecrübesi ve ekip çalışmasına uyumlu olması gerekmektedir.

Sigortalı ve hijyenik ambalajlama sistemimiz ile profesyonel kişilerden oluşan kadrolarımız sayesinde eşyalarınızı aldığımız gibi kuruyoruz. Bizimle çalıştıktan sonra herhangi bir ustalığa ya da işçiliğe ihtiyacınız kalmayacak. Bizim işimiz ev ya da ofis taşımacılığı işiniz bittikten sonra bitmiyor. Aslında işimizin en önemli kısmı iş teslimatından sonra başlar. Müşterilerimizin bizden memnun kalması ve bizi tavsiye edebilmesi aslında işimizin taşınma bittikten sonra başladığını gösterir. Bu nedenle bizden aldığınız hizmet ne olursa olsun, en iyi şekilde teslim edilmelidir.